Safirbet Eposta Adresimi Değiştirebilir miyim?

Safirbet Eposta Adresimi Değiştirebilir miyim?

Safirbet sitesine üye olmanız aşamasında, site yönetiminin yani müşteri hizmetlerinin sizler ile irtibata geçebilmesi için, üyelik başvuru formu içerisine elektronik posta adresini yazmanız gerekmektedir. Hesap bilgileri bölümüne, üyelik başvuru formu içerisinde bulunan hesap bilgileri bölümüne bakar iseniz, zorunlu olarak yazmanız gereken ya da paylaşmanız gereken bilgilerden bir tanesinin, elektronik posta adresi olduğunu göreceksiniz. Tavsiye edilen uygulama açık ve şifresini bildiğiniz aktif olarak kullandığınız, takip ettiğiniz bir elektronik posta adresini yazmanız olacaktır. Herhangi bir gerekçeye istinaden elektronik posta adresinizi, kişisel elektronik posta adresinizi değiştirmiş ya da şifresini unutmuş iseniz, Safirbet sitesinde değişiklik yapabilirsiniz. Safirbet eposta adresimi değiştirebilir miyim? Elbette görüşme gerçekleştirme sureti ile bu işlemi yapabilirsiniz.

Safirbet Elektronik Posta Adresimi Nereden Değiştirebilirim?

Hesabım bölümü üzerinden yapılacak bir işlem değildir. Hesap bilgileri bölümünde yazılmakta, sistemde kayıt altında tutulmaktadır. Her türlü bildirim bu elektronik posta adresine gönderilmektedir. Siz herhangi bir gerekçe ile bu adresi değiştirebilirsiniz ancak, hesabım bölümünü kullanamazsınız. Peki Safirbet elektronik posta adresimi nereden değiştirebilirim? Müşteri hizmetleri ile görüşmeniz, başvuru yapmanız, yeni bir elektronik posta adresini sisteme tanımlamak istediğinizi ifade etmeniz gerekmektedir.

Safirbet Elektronik Posta Adresimi Kaç Kere Değiştirebilirim?

Doğrudan müşteri hizmetleri ile görüşüp, bu yönde bir uygulama yapılmaktadır. Bu yüzden Safirbet elektronik posta adresini kaç kere değiştirebilirim? Sorusunun karşılığında, bir defa elektronik posta adresini değiştirme şeklinde bir hak tanındığı görülecektir. Bu yüzden aktif kullandığınız, şifresini bildiğiniz, değiştirmek istemeyeceğiniz ya da sadece Safirbet sitesinde kullanmayı düşündüğünüz bir elektronik posta adresi belirleyip vermelisiniz.

Safirbet Elektronik Posta Adresimi Değiştiremiyorum

Safirbet eposta adresimi değiştirebilir miyim? Müşteri hizmetleri bu konuda sizlere yardımcı olacak, ilgi gösterecek ve gerekli değişikliği yapacaktır. Siz Safirbet elektronik posta adresimi değiştiremiyorum diyor iseniz, hesabım bölümü üzerinden işlem yapmaya çalıştığınız gerçeği ortaya çıkacaktır. Buradan yapmanız mümkün değildir. Karşınızda müşteri hizmetleri vardır. Müşteri hizmetleri anında gereken ilgiyi gösterecek, anında değişiklik işlemini yapacak ve anında sistem yeni elektronik posta adresinizi kayıt altına alacaktır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*